Ševčík Prostějov
Drobečková navigace

Úvod > Kolekce

Kolekce

Zaměřujeme se především na společenskou a vycházkovou pánskou konfekci – obleky, saka, kalhoty, vesty. Nabídkový sortiment stále aktuálně rozšiřujeme. Pod značkou Ševčík nabízíme kolekce rozdělené do kategorií exclusiv a classic.

Exclusiv – v této kolekci jsou použity vrchní materiály zejména  ze 100% vlna, vlna/PES/VS a vlákno Lycra. Některé materiály jsou upraveny novou revoluční NANO technologií, která znamená vysokou odpudivost vůči tekutinám, špíně, zachovává stále nový vzhled tkaniny, příjemný a měkký omak materiálu. V kolekci dominují proužky, které se představují decentně jako stínové a vazební proužky.
Kolekce Exclusiv oslovuje zejména náročnější zákazníky.
 
Classic – kolekce je zaměřena pro širokou škálu zákazníků. Vrchní materiály jsou především složeny ze 100% PES, PES/VS a Elastan.  Složení podšívky – 100% PES. 
Obleky z kolekce Classic jsou oblíbené rovněž u mladistvých zákazníků do tanečních kurzů  apod. zejména v barevnosti tmavomodrá a černá.

Obleky a saka nabízíme v provedení jednořadém se zapínáním na tři nebo dva knoflíky, se zapínáním na dva knoflíky jsou zhotoveny zejména ve zkrácených délkách. Obleky a separátní saka mají styl a působí velmi elegantně.

Pánské kalhoty jsou nabízeny rovnějšího střihu se záhybkem, se záševkem nebo hladké. Kalhoty se záhybkem jsou ukončeny manžetou.