Ševčík Prostějov

Vyberte si vaši prodejnu

Prostějov Kolín Pelhřimov

Aktuality

Pánské košile do práce nebo na běžné nošení?

Potřebujete pánskou košili, kterou budete moci nosit do práce nebo na běžné nošení? Při výběru košile rozhoduje vzhled, barva, střih a proto v naší nabídce můžete vybírat z velkého množství variant. Přijďte si vybrat svoji novou košili s dlouhým rukávem. Více ve fotogalerii košil.

OBLEKY do tanečních

Mladí muži mohou na prvních tanečních překvapit slečny dobře padnoucím tmavým oblekem, košilí i zajímavou kravatou nebo motýlkem. Perfektní oblečení se sladěnými doplňky nejen zvyšuje sebevědomí, ale je také předpokladem k tomu, aby mladý muž své taneční partnerky zaujal. Přijďte si vybrat Váš první oblek do tanečních na naše prodejny v Prostějově, Kolíně a Pelhřimově.

O firmě

Jsme česká firma, která působí od roku 1996 v oděvním odvětví. Od roku 1999 se soustředíme na výrobu sortimentu pod vlastní obchodní značkou Ševčík - panské obleky, saka a kalhoty. Klademe mimořádný důraz na kvalitu zpracování a výběr kvalitních materiálů. Veškeré výrobky jsou zhotoveny špičkovou výrobní technologií. V současné době dodáváme naše kolekce do vlastních prodejen a dalších specializovaných prodejen po celé ČR. Naším cílem je vyjít maximálně vstříc přání zákazníků co se týká módnosti, kvality provedenosti i cenové dostupnosti.

Maloobchodní prodejny provozujeme v Prostějově, Pelhřimově a Kolíně, kde vás obslouží zkušený a proškolený personál. Naši prodavači jsou odborníci a při  výběru ze širokého sortimentu  pánských obleků, sak, kalhot, košil, kravat, svetrů, mikin, polokošil, bund a kabátů a dalšího doplňkového sortimentu vám opravdu pomohou. Vždy platí, že u nás dostanete vysokou kvalitu za velmi přijatelnou cenu.