Ševčík Prostějov

Vyberte si vaši prodejnu

Prostějov Kolín Pelhřimov

Aktuality

PRODLOUŽENÉ KOŠILE

Věděli jste, že v naší nabídce máme i košile v prodloužené délce pro vysoké postavy? Prohlédněte si nové vzory košil ve fotogalerii.

Hřejivé svetry pro sychravé podzimní dny

Počasí se naladilo na podzimní notu, proto se zachumlejte do nových hřejivých svetrů z kolekce podzim/zima 2016. Připraven je pro Vás široký výběr vzorů, střihů a velikostí.

O firmě

Jsme česká firma, která působí od roku 1996 v oděvním odvětví. Od roku 1999 se soustředíme na výrobu sortimentu pod vlastní obchodní značkou Ševčík - panské obleky, saka a kalhoty. Klademe mimořádný důraz na kvalitu zpracování a výběr kvalitních materiálů. Veškeré výrobky jsou zhotoveny špičkovou výrobní technologií. V současné době dodáváme naše kolekce do vlastních prodejen a dalších specializovaných prodejen po celé ČR. Naším cílem je vyjít maximálně vstříc přání zákazníků co se týká módnosti, kvality provedenosti i cenové dostupnosti.

Maloobchodní prodejny provozujeme v Prostějově, Pelhřimově a Kolíně, kde vás obslouží zkušený a proškolený personál. Naši prodavači jsou odborníci a při  výběru ze širokého sortimentu  pánských obleků, sak, kalhot, košil, kravat, svetrů, mikin, polokošil, bund a kabátů a dalšího doplňkového sortimentu vám opravdu pomohou. Vždy platí, že u nás dostanete vysokou kvalitu za velmi přijatelnou cenu.