Ševčík Prostějov
Drobečková navigace

Úvod > Klubová věrnostní karta

Klubová věrnostní karta

VÝHODY KLUBOVÉ VĚRNOSTNÍ KARTY 

 1. Kartu může získat každý zákazník, který nakoupí zboží v uvedené prodejně .
  Po zaplacení dostane na pokladně dotazník, po jehož vyplnění a odevzdání  obdrží zákazník kartu se svým číselným kódem.
 2. Počínaje dalším nákupem získává držitel karty slevu ve výši 5%.
 3. Na zboží ve slevě již další slevu nelze přiznat. Při probíhající akci, u které je zboží podpořeno (např. dárkem a podobně), lze slevu uplatnit již bez nároku na uvedené výhody související s akcí.
 4. Držitel karty bude informován o všech akcích firmy, nových kolekcích, přehlídkách, výprodejích prostřednictvím SMS nebo e-mailu.
 5. Vydavatel karet si vyhrazuje právo na jakékoliv změny ohledně platnosti Klubové věrnostní karty.
 6. Poskytování slev nelze soudně vymáhat.

PODMÍNKY PRO DRŽITELE KLUBOVÉ VĚRNOSTNÍ KARTY

Členem klubu se stává zákazník na základě svobodné vůle, která je potvrzena podpisem dotazníku. Svým nákupem jste splnil(a) podmínku pro získání Klubové věrnostní karty.

I. Členství v klubu

 1. Členem klubu se může stát fyzická osoba starší 15 let s korespondenční adresou v ČR, která souhlasí s podmínkami pro získání Klubové věrnostní karty a po vyplnění povinných údajů v dotazníku.
 2. Členství v klubu je bezplatné.
 3. Vydání Klubové věrnostní karty je zdarma.
 4. V souladu s ustanovením § 5 odst. 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů , ve znění pozdějších předpisů dáváte vyplněním dotazníku  souhlas k tomu, aby firma STYL MODA s.r.o. (síť prodejen ŠEVČÍK- pánská  konfekce) IČ 29257867 zpracovala, použila a vedla v evidenci Vaše osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, datum narození,  adresa bydliště, číslo mobilního telefonu a e-mailová adresa  pro účely zasílání obchodních nabídek, včetně zasílání obchodních sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb. v platném znění. Dále budou poskytnuté údaje sloužit k analytickým a marketingovým účelům firmy STYL MODA s.r.o. a pro zdokonalení zákaznického servisu. Firma STYL MODA s.r.o. (síť prodejen Ševčík) se zavazuje, že žádné údaje z registračního dotazníku neposkytne třetí straně k jakýmkoliv účelům. Poskytnuté údaje budou sloužit k analytickým a marketingovým účelům firmy STYL MODA s.r.o. a pro zdokonalení zákaznického servisu.
 5. V případě jakýchkoliv změn v podmínkách členství v klubu se firma STYL MODA s.r.o. zavazuje k informační povinnosti na prodejnách ŠEVČÍK -  pánská konfekce a současně na webových stránkách www.konfekcesevcik.cz, případně bude klienty informovat mailem nebo SMS.
 6. Člen klubu výslovně souhlasí s tím, aby firma STYL MODA s.r.o. zpracovávala poskytnuté údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to za účelem nabízení obchodu nebo služeb vyplývajících z činnosti firmy Ševčík.
 7. Člen klubu souhlasí s tím, aby cestou své internetové adresy nebo SMS, kterou uvedl v registračním dotazníku dostával od firmy Ševčík všechny informace související s jeho členstvím v klubu, včetně informací o novinkách v nabídce prodejny.
 8. Člen klubu se zavazuje informovat o změně údajů vyplněných v dotazníku a to vyplněním nového dotazníku, kde uvede pouze změněné - nové údaje. Rovněž se zavazuje informovat o ztrátě či krádeži Klubové věrnostní karty, a to osobně, telefonicky nebo e-mailem. V případě ztráty či krádeže bude kód karty zablokován. Nová karta s novým registračním číslem bude členovi vydána po vyplnění nového dotazníku.

II. Ukončení členství v klubu

Člen klubu může své členství kdykoliv zrušit vrácením Klubové věrnostní karty osobně na kterékoliv prodejně ŠEVČÍK - pánská konfekce nebo doporučeným dopisem na adresu sídla firmy.

III. Závěrečná ustanovení

Pravidla a podmínky pro členství ve věrnostním klubu platí od 19. března 2009

 • prodejna ŠEVČÍK - pánská konfekce, Poděbradovo nám. 8a, Prostějov
 • prodejna ŠEVČÍK - pánská konfekce, Karlovo nám.72, Kolín
 • prodejna ŠEVČÍK - pánská konfekce, Palackého 65, Pelhřimov