Ševčík Prostějov
Drobečková navigace

Úvod > O firmě > Aktuality

Aktuality


Hřejivé svetry pro sychravé podzimní dny

Počasí se naladilo na podzimní notu, proto se zachumlejte do nových hřejivých svetrů z kolekce podzim/zima 2016.

Připraven je pro Vás široký výběr vzorů, střihů a velikostí. Více si prohlédněte ve fotogalerii.OBLEKY do tanečních

Mladí muži mohou na prvních tanečních překvapit slečny zajímavým střihem, materiálem či vzorem obleku, košilí s dlouhým rukávem, kravatou nebo doplňky. Perfektní oblečení se sladěnými doplňky nejen zvyšuje sebevědomí, ale je také předpokladem k tomu, aby muž ve společnosti zaujal.

Muži si oblékají do společnosti oblek, který se skládá z kalhot a saka ze stejného materiálu a vzoru. Za klasické barvy považujeme černou, všechny odstíny šedé a tmavomodré. Sako zapínáme na horní knoflík, spodní necháváme rozepnutý. Délka kalhot by měla být u podpadku dva prsty nad zemí.

K obleku nosíme vždy košili s dlouhým rukávem, přičemž musí z rukávu saka vyčnívat centimetr manžety košile. Košile se snadno častým nošením a praním opotřebuje a je třeba ji průběžně měnit. Košile by měla viset na ramínku a před nošením by se měla ještě přežehlit.  Klasická společenská košile je bílá, ale můžeme využít i bleděmodrou, krémovou případně další barvy v decentních tónech. 

Barvu kravaty a její vzor volíme podle barvy a vzoru košile a saka. Kravata by měla být uvázána tak, aby zakrývala sponu opasku,  volný konec zasunujeme za záložku na zadní straně kravaty. Kravatu můžeme doplnit kravatovou sponou, která by měla ladit s ostatními kovovými doplňky. Měla by být umístěna těsně nad rezevírajícími se klopami saka. Místo kravaty lze zvolit i variantu motýlku.

Kapesníček je dalším zdobným prvkem a prozrazuje nápaditost muže, díky němu může ve společnosti  vyniknout a upoutat pozornost.

Opasek je vidět, takže by měl ladit s barvou bot. Přezka by měla být pro společenské příležitosti zajímavá a elegantní. Opasek by měl mít správnou délku tzn. zapínat na třetí dírku. Místo opasku můžeme volit šle. Nikdy ovšem šle a opasek dohromady.

Dalším zajímavým zdobným doplňkem mohou být manžetové knoflíčky.

Rukavičky se běžně již nenosí, jsou předepsány v některých  tanečních kurzech.

Ponožky by měly ladit s barvou bot. Důležitá je i délka ponožek, ta by měla být co nejvyšší, tak aby nebylo vidět holé lýtko nohy při sezení.

Boty volíme vždy šněrovací podle barvy obleku.Pánské košile do práce nebo na běžné nošení?

Potřebujete pánskou košili, kterou budete moci nosit do práce nebo na běžné nošení? Při výběru košile rozhoduje vzhled, barva, střih a proto v naší nabídce můžete vybírat z velkého množství variant. Přijďte si vybrat svoji novou košili s dlouhým rukávem.Nové vzory košil s krátkým i dlouhým rukávem

Rozšířili jsme sortiment o nové vzory a barvy tak, aby naše nabídka byla opravdu pestrá. Poradíme Vám velikost, střih a barvu košile, která Vám bude slušet nejvíce. Košili si navíc u nás můžete i vyzkoušet.Nové letní košile

Rozšířili jsme pro vás nabídku košil a to o nové vzory krátkých i dlouhých rukávů. Přijďte si vyzkoušet a vybrat.Sleva jarních dámských bund

Pro více informací nás prosím kontaktujte.