Ševčík Prostějov
Drobečková navigace

Úvod > O firmě > Aktuality > Chystáte se na svatbu nebo jinou společenskou událost?

Chystáte se na svatbu nebo jinou společenskou událost?Svatebni_oblek.jpgSlavnostní oblečení pro společenské události, to je dobře padnoucí oblek, košile, kravata nebo motýlek a opasek.
Navštivte naše prodejny v Prostějově, Kolíně, Pelhřimově a vyberte si svůj nový společenský oděv.

Muži mohou vždy překvapit zajímavým střihem, materiálem či vzorem obleku, nevšední košilí, barevnou kravatou nebo decentními doplňky. Perfektní oblečení s dobře sladěnými doplňky zvyšuje sebevědomí a je také předpokladem k tomu, aby muž ve společnosti zaujal. 

Do společnosti oblékáme oblek, který se skládá z kalhot a saka ze stejného materiálu a vzoru, případně lze oblek doplnit vestou. Klasické barvy převládají v černé, všechny odstíny šedé a tmavomodré (více ve fotogalerii). . Sako zapínáme na horní knoflík, spodní necháváme rozepnutý. Délka kalhot by měla být u podpatku dva prsty nad zemí. 

Do obleku nosíme vždy košili s dlouhým rukávem, přičemž musí z rukávu saka vyčnívat centimetr manžety košile. Za klasickou společenskou košili považujeme bílou, ale můžeme využít i bleděmodrou, krémovou případně další barvy v decentních tónech (více z nabídky ve fotogalerii).

U kravaty volíme barvu a její vzor podle typu košile a saka, kterou můžeme doplnit o kravatovou sponu, která by měla ladit s ostatními kovovými doplňky. Místo kravaty lze zvolit i variantu motýlku. Kapesníček je dalším zdobným prvkem.  Opasek by měl mít přezku pro společenské příležitosti zajímavou a elegantní a také nezapomínejme na správnou délku tzn. zapínat na třetí dírku.