Ševčík Prostějov

Vyberte si vaši prodejnu

Prostějov Kolín Pelhřimov

Aktuality

Hřejivé svetry pro sychravé podzimní dny

Počasí se naladilo na podzimní notu, proto se zachumlejte do nových hřejivých svetrů z kolekce podzim/zima 2016. Připraven je pro Vás široký výběr vzorů, střihů a velikostí.

OBLEKY do tanečních

Mladí muži mohou na prvních tanečních překvapit slečny dobře padnoucím tmavým oblekem, košilí i zajímavou kravatou nebo motýlkem. Perfektní oblečení se sladěnými doplňky nejen zvyšuje sebevědomí, ale je také předpokladem k tomu, aby mladý muž své taneční partnerky zaujal. Přijďte si vybrat Váš první oblek do tanečních na naše prodejny v Prostějově, Kolíně a Pelhřimově.

O firmě

Jsme česká firma, která působí od roku 1996 v oděvním odvětví. Od roku 1999 se soustředíme na výrobu sortimentu pod vlastní obchodní značkou Ševčík - panské obleky, saka a kalhoty. Klademe mimořádný důraz na kvalitu zpracování a výběr kvalitních materiálů. Veškeré výrobky jsou zhotoveny špičkovou výrobní technologií. V současné době dodáváme naše kolekce do vlastních prodejen a dalších specializovaných prodejen po celé ČR. Naším cílem je vyjít maximálně vstříc přání zákazníků co se týká módnosti, kvality provedenosti i cenové dostupnosti.

Maloobchodní prodejny provozujeme v Prostějově, Pelhřimově a Kolíně, kde vás obslouží zkušený a proškolený personál. Naši prodavači jsou odborníci a při  výběru ze širokého sortimentu  pánských obleků, sak, kalhot, košil, kravat, svetrů, mikin, polokošil, bund a kabátů a dalšího doplňkového sortimentu vám opravdu pomohou. Vždy platí, že u nás dostanete vysokou kvalitu za velmi přijatelnou cenu.